FURNITURE / Sofas / Sofa 5921425
nr 592 1425
SOFA
19th century, length. 210, slitage i tyget.
1800-tal, längd. 210
Condition: slitage i tyget
1000
SEK 1000
Monday August 3 2009
at 17:43:00
3/8 16:15:00