FURNITURE / Sofas / Sofa 5921425

nr 592 1425

SOFA

19th century, length. 210, slitage i tyget.

1800-tal, längd. 210

Condition: slitage i tyget

1000

SEK 1000

Monday August 3 2009
at 17:43:00

3/8 16:15:00 1      Vinnande bud